iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu toetas valus sündinud riigieelarvet

Riigikogu toetas valus sündinud riigieelarvet

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et Riigikogu võttis vastu läbi suurte raskuste ja poliitkemplemiste sündinud järgmise aasta riigieelarve, mis sai veel eilegi viimasel lugemisel opositsioonipoliitikute terava kriitika osaliseks.

Eelarvevaidlused olid poliitikud otse finišisirge ees nii ära tüüdanud, et enamik riigikogulasi lahkus saalist, kui rahanduskomisjoni esimees Jürgen Ligi kõnepulti läks, et järgmise aasta olulisimast dokumendist viimast korda ülevaade anda. Kõige kangekaelsemalt püsisid oma kohtadel sotsid ning keskerakonna liikmed. Siiski külastasid riigikogulased vahetuste kaupa riigikogu saali ja pommitasid rahanduskomisjoni esimeest pea tunni aja jooksul küsimustega, mis neil hinge kriipimas olid. "Ma väga loodan, et tulevik on külm, ehk kulude kasvule riigisektoris pannake tõesti käsi ette ja suudetakse riigiaparaadi kulusid vähendada," rõhutas Jürgen Ligi vajadust maksutulude vähenemise arvelt rahade kasutamist külmutada ning kulusid veelgi kärpida.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4162/uud_uudidx_416202.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus