iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Riigikogu pole kuluhüvitisteks küps

Riigikogu pole kuluhüvitisteks küps

Rubriik: Õhtuleht

Kuigi riigikogu vanematekogu otsustas mõni nädal tagasi kehtestada saadikute kuluhüvitistele siiski mõningad piirangud, oli see – nagu me oma juhtkirjas toona hindasime – liiga vähe ja liiga hilja. Autoliisimise 450eurone piir ei lahendanud põhilist etteheidet, et saadik ei kata kuluhüvitisest mitte tööga seotud kulusid, vaid susserdab, et saada liisingu lõppedes sama auto soodsalt või tasuta endale. Loodetavasti ei usu isegi mitte riigikogu vanematekogu, et Priit Toobal sajad kütuseliitrid valijate asju ajades maha sõidab, ja peab oma raske autojuhitöö tarbeks maakodusse sadu kütuseliitreid varuks ostma. Mõni ime siis, et seadusloome kvaliteet on madal, ütleb valija, kui parlamendiliikmed peavad päevad läbi autorooli keerama.

Loe Õhtulehe juhtkirjast edasi: http://www.ohtuleht.ee/702325/juhtkiri-riigikogu-pole-kuluhuvitisteks-kupsTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus