iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu päev: eelarve, maksutõusud ja tööleping

Riigikogu päev: eelarve, maksutõusud ja tööleping

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann ja Anne oja kirjutavad Äripäeva uudistes, et Riigikogu kiitis eile heaks käibemaksu ja kütuseaktsiisi tõusu alates juulist, võttis vastu töölepingu seaduse ning lõpuks ka teise lisaeelarve.

Kaheprotsendipunktise käibemaksutõusu poolt hääletas 56 Reformierakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu ning roheliste saadikut, vastu olid 36 keskerakondlast, rahvaliitlast ja sotsi. Kütuseaktsiis kerkib 10-12 protsenti, aktsiisi mõjul kallinevad bensiin ja diisel kuni ühe krooni võrra liitri kohta. Samuti kerkib maagaasi aktsiis juulist 3,7% ning jaanuarist ka tubakaaktsiis. Õhtul võttis riigikogu 51 poolt- ja 32 vastuhäälega vastu ka valitsuse eelnõu 1.

juulil jõustuva töölepingu seaduse muutmiseks. Eelnõuga lükati edasi omal soovil või poolte kokkuleppel töölt lahkunutele töötuskindlustushüvitise maksmine kuni aastani 2013.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4352/uud_uudidx_435203.htmlSeaduse teksti (mis ootab presidendi poolt väljakuulutamist ja Riigi Teatajas avaldamist) saab lugeda Riigikogu kodulehel - eelnõu 511 SE: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaade&op=ems&eid=644484&u=20090619113242

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus