iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Riigikogu juhatus ei suutnud kuluhüvitiste korra muutmises kokku leppida

Riigikogu juhatus ei suutnud kuluhüvitiste korra muutmises kokku leppida

Rubriik: ERR

Riigikogu juhatus ei suutnud kokku leppida, kas ja mil moel võiks muuta riigikogu kuluhüvitiste korda. Riigikogu esimees alustab nüüd konsultatsioone fraktsioonidega.

Riigikogu esimees Lauri Hussar (E200) ütles pärast juhatuse nõupidamist, et juhatuse liikmed ei jõudnud kuluhüvitiste tuleviku osas üksmeelele.

"Üks variant on kuluhüvitiste vähendamine ja administreerimise lõpetamine. Siis on ka Eesti 200 fraktsioon välja käinud ettepaneku kuluhüvitiste vähendamiseks. Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon on andnud riigikogu menetlusse eelnõu kuluhüvitiste kaotamise osas. Neid ettepanekuid on päris palju, aga on täiesti selge, et riigikogu liikmel oma tööga seotud kulutusi on," rääkis Hussar.

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas (KE) ütles, et tema arvates ei ole hea variant, kus kuluhüvitisest saaks palgalisa.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609146227/riigikogu-juhatus-ei-suutnud-kuluhuvitiste-korra-muutmises-kokku-leppida

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus