Järgmine koolitus: 14.02. Tallinn - Aastaaruanne 2022 ja maksud 2023. Registreeri ja tutvu koolitusega

Riigi toel saab nüüd igaüks õppida tarkvaraarendajaks – kursuse pooleli jätmine võib aga kalliks maksma minna

Riigi toel saab nüüd igaüks õppida tarkvaraarendajaks – kursuse pooleli jätmine võib aga kalliks maksma minna

Rubriik: Delfi

Majandus- ja kommunikatsiooni tellis Euroopa Liidu raha eest 100 Eesti inimesele kursuse, milles õpetatakse selgeks tarkvaraarenduse põhialused. Kursus on tasuta, ent rahakotti tuleb kergendada selle poolelijätmisel.

Hanke tulemil asub ligi viis kuud vältavat kursust läbi viima BCS Koolituse AS ning see algab 27. märtsil. Kursus kannab nime „Juunior back-end arendaja e-kursus“ ja see kujutab endast täiskasvanute ümberõppeprogrammi.

Programmi raames läbitakse kaheksa e-õppe moodulit, mille läbimise järel omavad osalejad tervikpilti tarkavaraarenduse alusmõistetest ning ülevaadet tarkvara arenduse protsessist ja elutsüklist. E-õppe moodulid on inglise keelsed. Oluline osa programmist on õppetoe pakkumisel, mille raames on ette nähtud kohtumised e-kanalite vahendusel nii lektorite kui mentoritega. Kohtumised lektorite ja mentoritega toimuvad eesti keeles.

Loe lähemalt:
https://forte.delfi.ee/artikkel/120128328/riigi-toel-saab-nuud-igauks-oppida-tarkvaraarendajaks-kursuse-pooleli-jatmine-voib-aga-kalliks-maksma-minna