iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Reservid vajavad tõhusamat ja tulusamat haldust

Reservid vajavad tõhusamat ja tulusamat haldust

Rubriik: Äripäev

Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et nädalapäevade jagu on avalikkuse ees käinud sõnasõda selle üle, kas töötu- ja haigekassa reservide liitmine riigikassaga on õige.

Äripäev toetab valitsuse initsiatiivi reservide tõhusamaks ja tulusamaks haldamiseks, olgu see siis kas riigikassa või hoopis Eesti Panga kaudu, seda vähemalt kolmel põhjusel. Esiteks oleks reservid tagatud, sest just riigid ja keskpangad on viimane tugitala, sealhulgas ka näiteks pankade päästmisel. Teiseks, näiteks töötukassa rahapaigutused ei ole seni olnud efektiivsed ning on suur tõenäosus, et riigikassas on rahale tagatud parem tootlus, sest seni on seisev raha tootnud isegi kahjumit. Ning kolmandaks oleks riigil endal kasulik pigem laenata oma rahvalt, kui küsida seda mujalt.Loe edasi: http://www.aripaev.ee/5172/arv_juhtkiri.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus