iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rävala Büroohoone kaotas, Neste võitis reklaamimaksu

Rävala Büroohoone kaotas, Neste võitis reklaamimaksu

Rubriik: Äripäev

Äripäev Online kirjutab, et Tallinna Ettevõtlusametiga kohut käinud Rävala Büroohoone AS kaotas, kuid Neste võitis reklaamimaksu alase vaidluse, selgub jõustunud kohtuotsustest.

Möödunud aasta suvel nõudis ettevõtlusamet reklaamimaksu deklaratsiooni esitamist kesklinna kauplustelt, mis olid poeakendele välja pannud soodustuse määra -10% ja -50% ning kirja "Elagu allahindlused! -12%".Ühel juhul taheti reklaamimaksu kaupluse välisfassaadi kujunduselt, kus oli näha stiliseeritud sõiduk, logo, veebiaadress, e-post, kontakttelefon ning kiri "Uued rehvid järelmaksuga". Sama väikefirma pidi ametnike hinnangul maksu maksma ka piirdeaiale tõmmatud plagult kirjaga "Õlivahetus, talvepesu, leotus, survepesu 59.-"Loe edasi: http://www.ap3.ee/article/2011/5/26/ravala-buroohoone-kaotas-neste-voitis-reklaamimaksuLoe ka paberlehest: http://www.aripaev.ee/5057/uud_uudidx_505702.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus