iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahvaliit paneb Ansipi silmitsi maksutõusuga

Rahvaliit paneb Ansipi silmitsi maksutõusuga

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et pineva päeva lõpuks peaministrilt ametliku kutse läbirääkimiste laua taha kogunemiseks saanud Rahvaliit tunnistab sama, mille veenmises valitsusest välja heidetud sotsid põrusid – praegusest olukorrast ei pääse vaid kärbetega ning tuleb tõsta makse.

Sel nädalal peetud konsultatsioonidel luges Rahvaliit Reformierakonnale ning Isamaa ja Res Publica Liidule (IRL) ette terve rea nõudmisi, millega võimalikud uued partnerid pidid nõustuma, et üldse läbirääkimisteni jõuda. Nimelt ei ole Rahvaliit kindlasti nõus tulumaksuvaba miinimumi vähendamisega, samuti kohalike omavalitsuste praeguse raske seisu alahindamisega. «Me ei ole nõus, et kannataksid madalapalgalised ja kindlasti seisame selle eest, et turgutust saaksid peagi maksejõuetusse jõudvad vallad,» ütles Rahvaliidu üks läbirääkija Tarmo Mänd. Reformierakond on ka varem välja pakkunud, et vabaks tuleks lasta kütuseaktsiisist laekuvast summast 75 protsenti, mis on seni mõeldud teehoiule.

Rahvaliit oli teehoiuraha mujale suunamisele kindlalt vastu. Need on peamised eeltingimused, millega Männi sõnul IRL ja Reformierakond ka nõustusid. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=122399

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus