iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Rahvaliit nõuab valitsusse mineku eest suuremat tulumaksu

Rahvaliit nõuab valitsusse mineku eest suuremat tulumaksu

Rubriik: Postimees

Tuuli Koch kirjutab Postimehes, et kui algul näis, et Rahvaliidu näol võivad Reformierakond ning Isamaa ja Res Publica Liit saada sotsiaaldemokraatidest mugavama ja leplikuma partneri, siis uute märkide järgi ei pruugi sugugi nii minna.

Rahvaliit annab selgeid signaale tulumaksu tõusust, paremparteide esindajaid teeb see ettevaatlikuks. Kuigi Reformierakonna esimees peaminister Andrus Ansip andis läinud nädalal mõista, et Rahvaliit ei ole sugugi ainus valik võimukriisi lahendamisel ning Rahvaliit ei pruugi ka ummisjalu valitsusse tormata, tõdes valitsusjuht, et kriisiseisus peavad parteid sammukese tagasi astuma. Rahvaliit ongi väga selgelt näitamas oma nägu, kaitsmas oma valijaskonda ning panemas võimuliitu taas silmitsi valusa maksuteemaga. Rahvaliidu kunagine riigikogu fraktsiooni juht, eesseisvate võimuliidu läbirääkimiste positsioonide üks kujundaja Jaanus Männik peab paratamatuks, et senist maksupoliitikat tuleb muuta.

Ta on välja pakkunud võimaluse, et kui kahekordistada maksuvaba miinimumi ja viia tulumaks tagasi 25–26 protsendini, muutuks maksusüsteem märksa solidaarsemaks ja tulud suuremaks. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=123259

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus