iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Pronksi tänavafestival läks Tallinna linnale maksma ligi 18 500 eurot

Pronksi tänavafestival läks Tallinna linnale maksma ligi 18 500 eurot

Rubriik: Delfi

Reedel avati liiklusele Jõe ja Pronksi tänavad, ent tavalise lindilõikamise asemel toimus hoopis tänavafestival, mis läks linnale maksma ligi 18 500 eurot.

Tallinna Kesklinna vanem Monika Haukanõmm ütles, et prioriteediks oli avada tee esimesel võimalusel liikluseks ning seetõttu otsustati asendada avatseremoonia ja klassikaline lindilõikamise hoopis kõrvaltänaval toimunud festivaliga.

„Eelkõige oli festival mõeldud selleks, et tänada kannatlikkuse eest piirkonna elanikke ja ettevõtjaid, aga ka kõiki Tallinna inimesi, kelle igapäevast liiklemist aasta kestnud ehitustööd häirisid. Samuti ütlesime selle festivaliga aitäh Raua tänaval tegutsevale päästeametile, et nad leidsid võimalusi selle keerulise ajaga toime tulekuks,“ selgitas Haukanõmm.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120242211/pronksi-tanavafestival-laks-tallinna-linnale-maksma-ligi-18-500-eurot

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus