iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Praegu on isegi Põhjamaades odavam elada kui Eestis

Praegu on isegi Põhjamaades odavam elada kui Eestis

Rubriik: Delfi

Üks suur põhjus, miks Põhjamaade hinnad meie jaoks langenud, on euro ja kohalike valuutade suhe. Nii nagu zlott hoiab hinnad Poolas taskukohased, teevad seda praegu ka Rootsi, Norra ja Taani kroonid. Rootsi krooni kurss euro suhtes on hetkel 11,52, Norra kroonil 11,47 ning Taani kroonil 7,57.

Ennenägematu on ka see, et mootorikütte hinnad on meil sama kõrged kui Põhjamaades. Vastavalt nafta hinna kõikumisele oli bensiini hind mõnel päeval Eesti omast madalamgi.

Kindlasti on Norras odavam elekter kui Eestis. Seal kehtib olenevalt tsoonist kolm elektri hinda. Lõunaosas on see meie keskmisega pea võrdne – põhjuseks see, et Lõuna-Norrast müüakse elektrit Euroopasse. Mõnevõrra madalam on põhjatsooni elektri hind ning kõige soodsam on selle hind Kesk-Norras Trondheimi kandi maakondades.

Loe lähemalt:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120154086/praegu-on-isegi-pohjamaades-odavam-elada-kui-eestis

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus