iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Politsei jaoks on Repsi kohvimasin ja Lemberi juukselõikus olulisemad kui vanainimeste moosipurgid ja hipsterite jalgrattad

Politsei jaoks on Repsi kohvimasin ja Lemberi juukselõikus olulisemad kui vanainimeste moosipurgid ja hipsterite jalgrattad

Rubriik: Õhtuleht

Kui politseil ei õnnestu kahe kuu jooksul vargaid tabada, võib uurimise lõpetada. Nõnda näeb ette peaprokuröri vastvalminud juhis ametikaaslastele.

Riigi peaprokurör Andres Parmase juhis annab politseinikele tugipunkti lõpetada perspektiivitud, kuid riigile kulukad uurimised. Juhises on loetletud hulk kriminaalasju – vargused, ähvardamine, kehaline väärkohtlemine, arvutikelmus –, mille uurimise võib lõpetada kahe kuu jooksul, kui puudub võimalus teo toimepanija tuvastada või selleks kulub kuritegu arvestades tarbetult ressurssi.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1081536/politsei-jaoks-on-repsi-kohvimasin-ja-lemberi-juukseloikus-olulisemad-kui-vanainimeste-moosipurgid-ja-hipsterite-jalgrattad

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus