iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pohlak Norra skandaalist: me pole teinud midagi seadusvastast

Pohlak Norra skandaalist: me pole teinud midagi seadusvastast

Rubriik: Postimees

Oliver Lomp kirjutab Postimehes, et kuigi lühikese aja jooksul on Norra maksuameti ­uurimise alla sattunud kuus Eesti jalgpallurit, on Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak veendumusel, et eestlased pole midagi valesti teinud.

Novembri keskel tuli Norrast uudis, et kohus lasi Eesti jalgpallikoondise kapteni Raio Piir­oja Fredrikstadis paiknevad varad arestida, kuna mees hiilis maksudest kõrvale. Aga et teenekas mängija ise eitas süüdistusi, võis loota, et tegemist on lihtsalt arusaamatusega. Nüüd, mil vähem kui nädalaga on Norrast tulnud uudised, et maksuameti huviorbiiti on sattunud ka Aleksandr Dmitrijev, Pavel Londak, Alo Bärengrub, Enar Jääger ja Sander Post, ei saa see pelgalt juhus olla. Loe edasi: http://sport.postimees.ee/660240/pohlak-norra-skandaalist-me-pole-teinud-midagi-seadusvastast/Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus