iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Pevkur: uus määr 4,5%

Pevkur: uus määr 4,5%

Rubriik: Äripäev

Katre Pilvinski kirjutab Äripäevas, et kõige mustema stsenaariumi järgi kasvab töötus tuleval aastal 20%ni ning töötuskindlustusmakse määr tuleb tõsta kas 4,2 või 4,5 protsendile, ütles sotsiaalminister Hanno Pevkur eile riigikogus.

Riigikogu käsitles esimesel lugemisel valitsuse algatatud töölepingu seaduse ja sellega seonduvate seaduste muutmise seaduse eelnõu, mille eesmärk on tagada töötukassa jätkusuutlikkus. "Rahandusministeeriumi musta stsenaariumi järgi on järgmise aasta esimeseks kvartaliks töötukassa reservid otsas ja töötutele pole võimalik raha üldse maksta. Teen ettepaneku tõsta töötuskindlustusmakse kas 4,2%-le või 4,5%-le," rääkis Pevkur. Eksrahandusminister Ivari Padar ütles, et töötuskindlustusmakse määra tõstmine 4,2%-le või 4,5%-le on proportsiooni küsimus.

"Selge on see, et me peame seisma selle eest, et töötuskindlustus oleks olemas ning et see oleks proportsionaalne ja mõistlik."Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4343/uud_uudidx_434312.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus