iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Peredes valmistab enim tuska plaan tõsta tulumaksu

Peredes valmistab enim tuska plaan tõsta tulumaksu

Rubriik: Postimees

Kristi Leppik kirjutab Postimehes, et kui tulumaks tõuseks 21 protsendilt 26 protsendile, jääks Eesti keskmise sissetulekuga pere pesamuna sel talvel ilma uuest kombinesoonist ja päka­pikkude külaskäigust, sest just nii palju rööviks tulumaks raha.

Viljandis elav Gea Melin (22), kel on aastane tütar Mimi, leidis, et viieprotsendiline tulumaksu tõus oleks lihtsalt jõhker. «Muu meie perekonda eriti ei puuduta,» nentis ta. Kuid siiski. Lisaks tulumaksu tõusule võttis pereema mõjutustegurina jutuks ka töötuskindlustusmaksu.

Seni maksis Melinite perekond, nagu ka kõik teised pered Eestis, 0,6 protsenti oma brutopalgast töötukassasse, juhuks kui nad ise peaksid töötuks jääma. Üleeile rahandusministri Ivari Padari välja käidud kärpeplaaniga peaksid Melinid hakkama maksma üle viie korra rohkem ehk 3,2 protsenti, sest tööandjad üle ühe protsendi kindlustusmaksu maksta ei soovi. Loe täpsemalt: http://www.tarbija24.ee/?id=113494 Loe ka Postimehe juhtkirja: „Eesti riik vajab tegusat rahandusministrit“: http://www.postimees.ee/?id=113491 Loe ka Äripäevast: Andrus Ansip. „Rahandusminister Ivari Padari maksukava hukutab majanduse“: http://www.aripaev.ee/4302/arv_kolumn_uus_430201.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus