iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Pentus: riik kärpigu oma tegevuskulusid

Pentus: riik kärpigu oma tegevuskulusid

Rubriik: Äripäev

Indrek Kald ja Mait Jüriado kirjutavad Äripäevas, et „Riik peaks järgmise aasta eelarves kärpima igapäevaseid tegevuskulusid“, ütles Reformierakonna parlamendifraktsiooni juht Keit Pentus.

"See on ministrite jaoks arusaadavalt ebamugav, aga mugavaid lahendusi praeguses seisus enam olla ei saagi. Kui valik on riigiaparaadi kokkutõmbamise ja näiteks suuremahuliste investeeringute ärajätmise vahel, saab ilmselt iga vastutustundlik poliitik aru, mis on õige valik," selgitas ta. Pentuse sõnul ühe miljardi krooni suurusest kokkuhoiust 2009. aasta eelarve tasakaalu tagamiseks ei piisa.

"Miljardiline kärbe puudutab otseselt maksude väiksemat laekumist ja võiks jääda väljaspoole igasuguseid vaidlusi," lisas ta. Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar ütles, et eurole üleminekuks tuleb eelarvetasakaalule allutada kõik muud sihid ja eesmärgid. Tema sõnul on Eesti prioriteet number üks üleminek eurole hiljemalt 2011 aastal. Praeguste prognooside kohaselt võiks see olla võimalik, kuid vaid eeldusel, et Eesti suudab oma eelarve hoida Maastrichti kriteeriumitega ette nähtud piirides, sõnas Laar.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4139/uud_uudidx_413909.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus