iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Peaminister Ansip välistas tulumaksu tõstmise

Peaminister Ansip välistas tulumaksu tõstmise

Rubriik: Postimees

Urmas Seaver kirjutab Postimehes, et kui sotsid näevad tulumaksu tõstmises võimalust kõhnale eelarvele sadu miljoneid kroone juurde leida ning ka Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar on nõus seda kaaluma, siis reformierakondlasest peaminister Andrus Ansip on sellele kategooriliselt vastu.

«Olukorras, kus riigieelarves napib vahendeid ka kõige põhilisemate avalike teenuste ja inimestele turvatunnet tagavate poliitikate rakendamiseks, tuleb otsida võimalusi tulude suurendamiseks,» märkis sotside esimees, siseminister Jüri Pihl Postimehele. Sotside liidrid tõstsid kolme võimupartei läbirääkimistel riigi eelarveseisu parandamiseks üles tulumaksu tõstmise idee ning väidetavalt on nõupidamistelaua taga vihjamisi räägitud koguni 26-protsendilisest tulumaksust. Reformierakondlasest peaminister Andrus Ansip ütles aga eile tulumaksu tõstmise kohta, et on sellele kategooriliselt vastu. Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=106489Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus