iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Palju õnne: krooni praegu ei devalveerita

Palju õnne: krooni praegu ei devalveerita

Rubriik: Eesti Ekspress

Sulev Vedler kirjutab tänases Eesti Ekspressis sellest, et Eesti krooni kurss oli ohus kaks kuud tagasi, kui Lätit tabas majanduskriis. Täna pole krooni devalveerimine enam nii teravalt päevakorral.

Devalveerimisest on saanud üleüldine kõneaine. Sisulist arutelu selle plusside ja miinuste teemal pole aga tekkinud. See oleks justkui mingi suuremat sorti tabuteema.

Eriti veel võimudele. Näiteks president Toomas Hendrik ­Ilves ütles sel esmaspäeval: "Me ei või minna paanikasse ega hakata spekuleerima näiteks Eesti krooni kursi muutmise üle. Sest see ei ole lahendus."Hiljuti lõppes mu kodulaen. Mitmed tuttavad on seepeale kadedusega õhanud, sest nemad peavad panku orjama veel aastakümneid.

Devalveerimine on neile õudusunenägu, sest lõviosa eestlasi on võtnud laenu eurodes. Koguni 85 protsenti Eesti pangalaenudest on antud välisvaluutas. Devalveerimise korral läheks laenude tasumine märgatavalt kallimaks. Need inimesed põlgavad Riigikogu liikmeid nagunii.

Krooni kursi kallale minnes kaotaksid poliitikud nende silmis viimasegi usaldusväärsuskübeme.Loe täpsemalt: http://www.ekspress.ee/2009/02/05/eesti-uudised/6559

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus