iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padari sõnul kaalub riik eelarve täitmiseks ka laenu võtmist

Padari sõnul kaalub riik eelarve täitmiseks ka laenu võtmist

Rubriik: Postimees

Riigieelarve puudujäägi katmiseks kaalub riik reservide kasutuselevõtu kõrval kindlasti ka võimalust laenu võtta, kinnitas rahandusminister Ivari Padar ERR Uudiste vahendusel, kirjutab Postimees Online.

Padar rääkis ETV hommikusaates «Terevisioon», et laenu võtmist näiteks teatud investeeringute katteks kaalutakse, kuna reserve on riigil märksa mugavam ja paindlikum rasketes olukordades kasutada kui laenusid võtta, mistõttu isegi raskel ajal tuleb olla reservide kasutamisega väga rahulik. «Tuleb selgelt öelda, et riigieelarvega miinusesse minek on halb, aga miinusesse minek ei ole kuritegu, kuna riigieelarve peab keerulistes olukordades olema paindlik,» toonitas Padar. «Selge, et headel aegadel kogutakse, ja rasketel aegadel lastakse neid reserve käiku, sellepärast et tänasel juhul riigieelarve on siiski ka riigi ja ühiskonna stabiliseerija,» rääkis Padar. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=55175Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus