iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar pühib maksukavalt tolmu maha

Padar pühib maksukavalt tolmu maha

Rubriik: Äripäev

Lemmi Kann kirjutab Äripäevas, et täna eelarvekärbete otsused valmis saada lubanud rahandusminister Ivari Padari sõnul on 8 miljardit alles algus, sest järgmiste aastate eelarveprobleemide lahendamiseks tuleb sahtlist välja võtta maksumuudatuste teema.

Kui üleeile tulid opositsioonierakonnad ja tööandjad välja tulumaksumäärasid puudutavate muudatusettepanekutega, ütles Padar, et selles osas on otsus endine - kuni euro tulekuni tulumaksu ei puuduta. "Oleme ausad - me peame oma maksubaasi üle vaatama. Kõik need maksud, mis majandusele suures plaanis ruineerivalt mõjuvad, nende tõstmisest me rääkida ei saa. Kuid teemaks on kõik maksud, mis otseselt majandust ei laasta ja aitavad riigieelarvesse stabiilsust tuua," rääkis Padar.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4218/uud_uudidx_421807.htmlLoe ka Äripäev Online: 8,03 mld kroonises kärpes lepiti öösel kokku.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus