iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Padar andis võimupartnerite maamaksulubadusele hoobi

Padar andis võimupartnerite maamaksulubadusele hoobi

Rubriik: Postimees

Postimehe vanemtoimetaja Urmas Seaver kirjutab Postimehes, et sotsiaaldemokraadist rahandusminister Ivari Padar ründas teravalt Reformierakonna ning Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) ideed lubada omavalitsusel kaotada maamaks kodualuselt maalt, mis on mõlemal parteil üks olulisi valimisloosungeid.

IRLi ja Reformierakonna algatusel valminud eelnõu järgi saaksid omavalitsused õiguse vabastada linnas kuni 3000-ruutmeetrine ja vallas kuni hektari suurune elamukrunt täielikult maamaksust. Seejuures on kodualuse maa vabastamine maamaksust tuleva aasta 1. jaanuarist mõlemal parteil üks peamisi valimisloosungeid sügisestel Tallinna volikogu valimistel. Rahandusministrina eelnõule oma hinnangu andnud Padar põhjendab vastuseisu sellega, et maksuvabastus viiks omavalitsuse eelarvest märkimisväärse summa.

Ministeeriumi hinnangul kaotaks näiteks Tallinn maksuvabastusega kuni 105 miljonit krooni. Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=109522

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus