iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Õllesummeri sooduspiletid müügil

Õllesummeri sooduspiletid müügil

Rubriik: Delfi

Delfi uudisteportaal kirjutab, et Eesti suurim suvefestival Õllesummer paiskas täna müüki soodushinnaga piletid. Aasta lõpuni saab ürituse pileteid müüa 5% käibemaksuga, peale seda peavad piletihinda tõstma ilmselt kõik meelelahutusürituste korraldajad.

Tänavu suurejooneliselt oma 15. juubelit tähistanud festival lubab ka järgmiseks aastaks välismaiseid suurnimesid ning kohaliku muusikaelu tippe. “Festival tõstis sel aastal programmi kvaliteetselt uuele tasemele — hoiame ka tuleval aastal sama rida,” ütles festivali peakorraldaja Marje Hanser.

Õllesummer 2009 toimub 8.-12. juulini Tallinna Lauluväljakul.“Kultuuriminister Laine Jänese poolt algatatud ja Riigikogu kinnitatud käibemaksu muudatus paneb korraldajad olukorda, kus me ei oska öelda, milliseks kujunevad meelelahutusürituste piletihinnad järgmisel aastal,” ütles Õllesummeri peakorraldaja Marje Hanser. “Seega soovitame kõigil soodushinnaga piletid detsembrikuu jooksul ära osta,” lisas Hanser. Loe täpsemalt: http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/article.php?id=20511473 EML soovitab ka ajakirjandusväljaannete tellimused veel sel aastal vormistada ja ära maksta.

Vt ka: „EML: Riigikogu võttis maksumäärade muudatused seadusena vastu“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus