iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Oleme kõik samas paadis

Oleme kõik samas paadis

Rubriik: Äripäev

EAS turismiarenduskeskuse direktor Tarmo Mutso kirjutab Äripäevas turismi hetkeseisust, muuhulgas puudutab ta ka käibemaksu.

Keerukas on olukord ka meie naabritel ja konkurentidel. Eestis tõusis majutusteenuste käibemaks 5 protsendilt 9-le. Soomes on see 8, Leedus tõusis 19 ja Lätis koguni 21 protsendile. Kuna Eurostati võrdluse järgi oli Eesti majutuse hinnatase 2007.

aastal pisut kõrgem kui Lätis ja Leedus, peaks käibemaksumäära suurem tõus neis riikides vahet ühtlustama. Mõnes mõttes annab madalam määr praegu meile eelise, arvestades, et paljudel potentsiaalsetel turistidel pole kindlat eelistust ühe Balti riigi suhtes ja otsus tehakse muu hulgas soodsama hinna alusel. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4201/arv_kolumn_uus_420101.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus