Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

Nils Niitra: kiidulaul Jürgen Ligile

Nils Niitra: kiidulaul Jürgen Ligile

Rubriik: Postimees

Poleks arvanud, et minu keel paindub kunagi Jürgen Ligi kiitma, aga siit see tuleb. Niisiis on mul väga kahju, et erakonnakaaslased Ligi ettepaneku lõpetada linnamaasturikultuuri edendamine niimoodi põhja lasid, kirjutab Nils Niitra Postimehe arvamusportaalis.

Ligi pani endale piltlikult öeldes pommivöö ümber, jooksis sellega oma erakonna valijate suunas ja üritas end õhku lasta. Ehkki plahvatust hoolimata kahest meeleheitlikust katsest ei toimunud, oli Ligi sooritanud sümboolse kummarduse kõigi nende suunas, kelle jaoks auto on ainult ja üksnes sõiduvahend ning kelle arvates maksusüsteem ei peaks toetama eputamist.

Et olla lõpuni aus, siis on minu peres kaks autot – 2002. aasta Renault’ mahtuniversaal ja 2005. aasta universaalkerega Fiat. Selle suurema auto ostsime alles siis, kui sündis neljas laps – tavalisse autosse nelja last ei topi.

Kui lisada veel maakolkas elamise fakt, siis vast pole kellelgi põhjust pärida, miks on suurel perel kaks autot.Loe edasi: http://arvamus.postimees.ee/2623584/nils-niitra-kiidulaul-jurgen-ligile