iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Müügimaksu laekumine kolmekordistus

Müügimaksu laekumine kolmekordistus

Rubriik: E24

E24 kirjutab, et tänavu kolmandas kvartalis laekus müügimaksu 4,3 miljonit eurot, mis on üle kolme korra enam kui möödunud aasta samas kvartalis.

Tallinnas hakkas müügimaks kehtima möödunud aasta 1. juunil ehk teise kvartali viimases kuus. Möödunud aasta kolmandas kvartalis laekus müügimaksu 1,3 miljonit eurot. Üheksa kuu kokkuvõttes on tänavu müügimaksu laekunud 12,2 miljonit eurot.

Kõige rohkem laekus seda esimeses kvartalis. Teises kvartalis laekumine langes ning nüüd kolmandas kvartalis tõusis taas. Meenutuseks, hiljuti otsustas Tallinna Halduskohus, et aktsiisikaupadelt müügimaksu võtmine läheb vastuollu Euroopa direktiividega. Sellisele otsusele jõudis kohus tanklaketi Statoili algatatud hagi järel Tallinna ettevõtlusameti vastu.Loe edasi: http://www.e24.ee/638828/muugimaksu-laekumine-kolmekordistus/Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus