iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

MTA videojuhend: kuidas täita deklaratsiooni

MTA videojuhend: kuidas täita deklaratsiooni

Rubriik: MTA

Uue aasta esimestel päevadel on Maksu- ja Tolliametilt küsitud erinevate maksudeklaratsioonide ja maksude arvestuse kohta pärast MTA infosüsteemide üleminekut eurole.

Kõige rohkem tuntakse huvi krooniperioodi deklaratsioonide vastu. MTA palub tähele panna, et kõik krooniperioodi deklaratsioonid tuleb esitada kroonides, iga tasumisele kuuluv maksusumma konverteeritakse eurodesse eraldi. Maksu- ja Tolliameti tulude osakonna juhataja Ruth Paade sõnul on maksuhaldur valmis maksumaksjaid abistama. "Oleme koostanud videojuhendid koos õpetusega, millele peaks eurole ülemineku järel tähelepanu pöörama.

On olemas juhised selle kohta, kuidas täita nii krooni- kui ka euroaja deklaratsioone, kuidas saab neid parandada ja mida tuleb konverteerimisega kaasneva ümardamise juures silmas pidada," sõnas Ruth Paade.MTA poolt koostatud videojuhendid aitavad maksumaksjatel kergemini orienteeruda e-maksuametis/e-tollis. Juhenditega saab tutvuda MTA kodulehel: eesti keeles ja vene keeles.Maksu- ja Tolliameti kodulehel on lisaks avatud foorum, kus küsimustele vastavad ühe tööpäeva jooksul Maksu- ja Tolliameti spetsialistid. Foorumisse saab siseneda Maksu- ja Tolliameti kodulehelt või aadressilt foorum.emta.ee.Lisaks saab abi elektroonilise deklareerimise infotelefonilt 880 0815.MTA pressiteade: http://www.emta.ee/index.php?id=29079&tpl=1026

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus