Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

MTA tulu deklareerimise teemaveeb nüüd ka vene ja inglise keeles

MTA tulu deklareerimise teemaveeb nüüd ka vene ja inglise keeles

Rubriik: MTA

Tänasest, 2. veebruarist on MTA teemaveeb “Abiks tulu deklareerijale” avatud ka vene ja inglise keeles. Eestikeelne info 2010. aasta tulu deklareerimise kohta on MTA teemaveebis üleval juba alates käesoleva aasta 10.

jaanuarist.

Veeb on jaotatud suuremate teemade kaupa rubriikidesse, kust saab nüüdsest kolmes keeles infot näiteks koolituskulude ja eluasemelaenu intresside mahaarvamise, välisriigis saadud tulu deklareerimise, ühisdeklaratsiooni täitmise, väärtpaberite ja vara võõrandamise ning veel palju muu kohta. Kolmekeelse teemaveebi eesmärk on muuta vajalik info igale soovijale kiiresti ja hõlpsalt kättesaadavaks.Eestikeelse teemaveebi aadress on www.emta.ee/tuludeklareerimine, vene keeles leiab tulu deklareerimise info aadressilt www.emta.ee/tuludeklareeriminerus ja ingliskeelse teemaveebi aadress on www.emta.ee/tuludeklareerimineeng. 2010. aasta tulu saab deklareerida elektrooniliselt läbi e-maksuameti/e-tolli keskkonna alates 15.

veebruarist. Samast kuupäevast saab eeltäidetud tuludeklaratsioonide väljatrükke ka MTA teeninduskohtadest.MTA pressiteade: http://www.emta.ee/index.php?id=29490&tpl=1026