iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

MTA sõiduautode ja nende kasutamise andmed

MTA sõiduautode ja nende kasutamise andmed

Rubriik: EML

Seoses viimasel ajal aktuaalseks muutunud sõiduautode kasutamise ja kontrolli teemaga tegi EML MTA-le teabenõude, milles soovis andmeid MTA kasutuses olevate ametisõidukite kohta, muu hulgas ka seda, kas autodega tehakse tööväliseid sõite ning kuidas seda kontrollitakse (sõidupäevikud, GPS, videoregistraator). Küsisime ka, kui palju on ametnikele makstud 2014. aastal isikliku sõiduauto kasutamise eest hüvitist.

Vastuseks teatas MTA, et ametiautodega tööväliseid sõite ei tehta, välja arvatud peadirektori kasutuses olev ametisõiduk, mille eest MTA on 2014. aastal arvestanud erisoodustusmaksu 2 100 €.

MTA ametisõidukid ei ole varustatud GPS jälgimisseadmete ega videoregistraatoritega. Ametiautode kasutamise korra rikkumisi 2014. aastal ei ole olnud.Loe MTA vastust siit ja ametiautode nimekirja siitKui te märkate mõnda nimekirjas olevat autot sellises kohas, mis tundub mitte olevat seotud ametniku tööga, siis soovitame sellest teada anda MTA vihjetelefonile 800 4444 või e-posti teel vihje@emta.ee

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus