iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Minister Parts: maksud pole praegu enam tabuteema

Minister Parts: maksud pole praegu enam tabuteema

Rubriik: Äripäev

Äripäevas on avaldatud Äripäeva intervjuu Juhan Partsiga. Maksud pole enam tabuteema ja praegu tuleb mõelda sellele, kas meie maksusüsteem meelitab juurde investeeringuid, leiab majandusminister Juhan Parts.

Millega Te seletaksite asjaolu, et Taani, mille üldine maksukoormus on pea 50%, on majanduslikult konkurentsivõimelisem ja tunduvalt kõrgema tööhõivega riik kui Eesti, kus maksukoormus on vaid 30%. Kas see ei purusta müüti madalatest maksudest ja õhukesest riigist kui majandusedu alusest. Investeeringute saamine sõltub lisaks maksundusele veel paljust muust, näiteks infrastruktuuri olukorrast. Eesti maksukoormus kokku on meie riigi arengutaset silmas pidades optimaalne, küsimus on aga, milliste maksuliikide vahel ja kuidas see jaotub.

Praegu on tõepoolest tarvis uuesti mõelda ka seda, kas ja kuidas meie maksusüsteem uusi investeeringuid ligi meelitab. Indrek Neivelt on ses osas hiljuti debati avanud ja tabuteemaks ei ole maksundust mõtet kuulutada. Investeeringuid tuleb juurde meelitada. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4225/uud_uudidx_422509.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus