iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Minister Parts: käituksime targalt, kui makse praegu ei puutuks

Minister Parts: käituksime targalt, kui makse praegu ei puutuks

Rubriik: Postimees

Sirje Niitra kirjutab Postimehes, et Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi sõnul käituksime targalt, kui makse ei puutuks, aga kui teisiti ei saa, siis võiks tõsta tarbimismakse, sest alati saab vähem tarbida.

Rääkisite välisinvesteeringuteks sobiliku keskkonna loomisest. Selle üheks oluliseks elemendiks on maksusüsteem, mis meil seni üsna stabiilne olnud, kuid mida nüüd poliitikud kõvasti loksutama on hakanud.Eks see loksutamine ehk risti-rästi tehtavad ettepanekud tulenevad riigieelarve vajadustest. Kogu aeg on see dilemma, kui palju suudame püsikulusid kärpida ehk siis kohanduda meie tegelikule rikkuse astmele, või siis tulusid juurde tekitada. Minu isiklik seisukoht on, et me käituksime pikas perspektiivis uskumatult targalt, kui me makse ei puutuks.

Maksuotsused peavad olema realistlikud. Pole mõtet tõsta maksu, kui see ei hakka laekuma. Parem on hoida riigi maksusüsteemi usaldusväärsena nii siinsete kui välismaa investorite tarvis.Alati on mõistlikum maksustada tarbimist, sest siin on inimestel valik – tarbida või mitte. Teisisõnu – kas säästa või investeerida.Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=131715Vt tänasest Postimehest ka: Savisaar sarjas käibemaksu tõusuTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus