iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Mida arvate maksutõusude abil riigikassa täitmisest?

Mida arvate maksutõusude abil riigikassa täitmisest?

Rubriik: Äripäev

Äripäeva arvamusküljel küsitakse Raul Eametsalt, Andres Arrakult ning Lasse Lehiselt küsimus: Mida arvate maksutõusude abil riigikassa täitmisest?

Lasse Lehis leiab, et Eesti maksukoormus tõuseb tänavu eelkõige seetõttu, et riik ei suuda oma kulusid kokku hoida sellises mahus, nagu väheneb meie majandus. Kulude radikaalne kokkuhoid eeldab nii eelarvesüsteemi kui ka kogu riigivalitsemise korralduse ümbertegemist. Loomulikult on lihtsam selle asemel makse tõsta. Praegu on poliitikutel võimalik näidata, kas nad on suutelised ka tegelikult riiki valitsema.

Maksumaksjate liidu arvates tuleb säilitada praegune maksukoormus ning mis tahes maksude tõstmine või uute maksude kehtestamine halvendaks majanduse seisu veelgi. Kaugemas tulevikus võiks arutada maksukoormuse võimalikku sisemist ümberjaotamist. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4307/arv_kysitlus_430701.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus