iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Merkel plaanib tulumaksukärbet

Merkel plaanib tulumaksukärbet

Rubriik: Äripäev

Sirje Rank kirjutab Äripäev Online`is, et Saksamaa kantsleri Angela Merkeli paremtsentristlik koalitsioon avalikustas eile plaani kärpida keskmise ja madala sissetulekuga inimeste tulumaksu.

Tegemist on väikese, kuid sümboolselt olulise sammuga 2013. aastal toimuvate üldvalimiste eel, kirjutas Wall Street Journal.Kokku 6 miljardi euro suurune maksukärbe jõustuks kahes etapis. Ühelt poolt oleks see vajalik, et maandada maksupoliitikast johtuvaid pingeid võimukoalitsioonis. Teisalt on see žest Saksa valijatele, kes tunnevad üha enam, et nende raske töö viljad lähevad hoopis üle jõu elanud euroala riikide abistamiseks.„Me tahame tugevdada majanduskasvu mootoreid Euroopas ja anda selleks oma panuse,“ ütles Merkel.

„Samal ajal tahame tänada kodanikke ohvrite eest, mida neil majandus- ja finantskriisi ajal kanda tuli.“Maksukärbe on küll väike, kuid toob selgelt välja süveneva lõhe Saksamaa ja paljude teiste euroala riikide vahel. Prantsusmaa näiteks avalikustab täna uued kokkuhoiumeetmed eelarve defitsiidi vähendamiseks.ÄP uudis: http://www.ap3.ee/article/2011/11/7/merkel-plaanib-tulumaksukarbet

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus