iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuvabastus eraisikule teeks üürituru selgemaks

Maksuvabastus eraisikule teeks üürituru selgemaks

Rubriik: Äripäev

Mariliis Pinn kirjutab Äripäevas, et Eesti Kinnisvarafirmade Liidu ümarlaud leidis, et elamispindade üürituru läbipaistvuse suurendamiseks ja reaalse konkurentsi tekitamiseks tasub riigil kaaluda eraisikust eluruumi üürileandjatele tulumaksuvabastust. Riik võidaks edaspidi kinnisvara müügilt makstavate maksudega.

"Ei saa nõustuda selle loogikaga, et kuna seadus meile ei meeldi, siis me makse ei maksa ja hakkame seda tegema siis, kui meie arvates on seadus parem," ütles rahandusministeeriumi maksupoliitika osakonna juhataja Lemmi Oro, tuues välja, et ka praegu on võimalik üüritulult kulusid maha arvata, kui ennast füüsilisest isikust ettevõtjaks registreerida. "Oleme uurinud teiste riikide praktikat. Üüritulu "maksuaugu" hindamine on keeruline," ei osanud Oro öelda, kui suure eelarveaugu maksud üüritulult täita võiks.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/5226/rubr_artiklid_522601.htmlLoe samal teemal: http://www.e24.ee/631440/uuritulu-maksuvabastus-laiendaks-eluruumide-uuriturgu-margatavalt/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus