iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksutõus kammitseb majanduse taastumist

Maksutõus kammitseb majanduse taastumist

Rubriik: Postimees

Lauri Linnamäe kirjutab Postimehes, et sõltumata sellest, kas Postimehe ilmumise ajaks on Eestil koalitsioon või mitte, hoiatavad nii ettevõtjad kui maksumaksjad valitsust maksutõusudega majandust pärssimast.

Eesti Maksumaksjate Liit on teatanud, et peab maksude tõstmist praeguses raskes majandusolukorras põhimõtteliselt valeks, kuna niigi kujuneb 2009. aasta maksukoormus ilmselt viimase kümne aasta kõrgeimaks.Liit rõhutas, et riigi kokkuhoiu võimalused pole kaugeltki ammendunud. Nende hinnangul rahastatakse veel palju mittehädavajalikke tegevusi, mida võiks edasi lükata või teha väiksemas mahus. Eeskätt nõudis liit avaliku sektori palgakulude ja sotsiaalkulutuste kokkuhoidu.Ka ettevõtjaid koondava Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juht Siim Raie rõhutas, et kulude kokkuhoiuks pole veel kõiki võimalusi kasutatud, kuid seda tuleks kindlasti eelistada maksutõusule.Loe täpsemalt: http://www.e24.ee/?id=126595Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus