iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksutõus ametnike õnne nimel

Maksutõus ametnike õnne nimel

Rubriik: Õhtuleht

Õhtulehe juhtrkirjas analüüsitakse riigieearve kärpimist ning võimalikke maksutõuse. Riigieelarvet kärpides ei kärbita niivõrd kulusid, vaid põhirõhk on hoopis tulude suurendamisel – et riigiaparaat saaks ikka harjumuspärasel tasemel kulutades pöördeid üleval hoida. Nii räägivadki sotsid ja ametiühingud kenasti käsikäes, kui tore asi on maksude tõstmine.

Me küll ei tea, millele tuginedes sotside ideoloog Eiki Nestor arvab, nagu leiaks ränk maksutõus ühiskonnas tulist poolehoidu. Võib-olla pensionärid ja töötud oleksid tulumaksu tõusu poolt, kuid auto- või kinnisvaramaksu vaevalt nemadki heaks kiidaksid.

Maksutõusuga tahaksid sotsid kosutada õhukeseks hööveldatud riiki jälle priskemaks, viidates, et nii saaks kiirabi ka järgmisel aastal meieni sõita ja koolid jääksid tööle. Samas – sõltumata sellest, kas riigil on olnud head või halvad ajad, on nii meditsiinisüsteem kui ka koolid vaevelnud kroonilise alarahastamise käes. Pikemalt loe: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=326355&q=Maksut%f5us

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus