iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksupralle lõpeb peavaluga

Maksupralle lõpeb peavaluga

Rubriik: Äripäev

Martin Breuer, Eesti Välisinvestorite Nõukogu esimees, kirjutab Äripäeva arvamusküljel, et tulumaksu tõstmise üleskutse on kõlanud juba õige sageli, rahandusminister näeb selles ka lahendust riigieelarve aukudele. Eesti Välisinvestorite Nõukogus tekitavad selletaolised ideed tõsist ärevust. Nende teostumine hävitaks Eestis 17 aastaga loodud unikaalse õhukese bürokraatia ja madalate maksude tava.

Lääne-Euroopas jälgisid paljud meie arengut austuse ja imetlusega. Eestist sai õhukese riigi mudeli julge eeskuju riikidele ja poliitikaloojatele kogu maailmas.

Välisinvesteeringute sissevool Eestisse rajanes algusest peale õhukese riigi mudelil. Mudelil, mis tegi Eestist nii The Economisti kui ka IMFi lemmiku. Maksude tõstmist propageerivad poliitikud mängivad ohtlikku mängu Eesti konkurentsipositsiooniga. Juba praegu on siinse tööjõu maksukoormus üks Euroopa üleminekumajanduste suuremaid.

Kiputakse unustama, et tulumaks on vaid väike osa maksudest, mida tööandja iga töötaja palgakrooni pealt maksab. Lisaks panustab tööandja täiendavalt 33,3% maksudeks. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4315/arv_kolumn_uus_431501.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus