iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Maksupettus lõbureisi varjus

Maksupettus lõbureisi varjus

Rubriik: Äripäev

Koit Brinkmann kirjutab Äripäevas, et kohtutäiturid tegelevad maksupettusega, vormistades oma soojamaareisid koolitusreisiks, selgub tänases Äripäevas ilmunud uurimusest.

Üheskoos reisimist koolituse nime all on kohtutäiturid harrastanud juba mitu aastat. Sõit vormistatakse raamatupidamises koolitusena, et reisikulu saaks deklareerida ettevõtlusega seotud kuluna ja nii oma maksukoormust vähendada. Nendel reisidel käivad ka täiturite pereliikmed ja kohtutäiturite büroode töötajad.Kohtutäiturite soojamaareisid on toimunud 2007. aastast ning neid on organiseerinud kohtutäiturite ja pankrotihaldurite koja aseesimees Mati Kadak, kes on olnud ka reformierakonna üks suuremaid toetajaid.

Kohtutäiturite tegevust kureerib justiitsministeerium, see ministriportfell on kuulunud viimased aastad reformierakonnale.Loe edasi: http://www.ap3.ee/article/2011/9/30/maksupettus-lobureisi-varjusVt samal teemal ka Terevisiooni: http://uudised.err.ee/index.php?06235702

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus