iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksumaksjate liit toetab õiguskantslerit kütuse piiril maksustamise küsimuses

Maksumaksjate liit toetab õiguskantslerit kütuse piiril maksustamise küsimuses

Rubriik: Postimees

Urmas Neeme kirjutab Postimehes, et Eesti Maksumaksjate Liit toetab õiguskantsler Indrek Tederi ning maksu- ja tolliameti vaidluses esimest ning leiab, et piiriülese kütuseveoga tuleb küll tegelda, kuid seejuures ei tohi unustada hea halduse tava ja õigusriigi põhimõtteid.

«Meie seisukoht on enam-vähem sama, mis õiguskantsleril - püüd piirata kütusevedu on põhimõtteliselt õige, aga valitud meetod ei ole kooskõlas hea halduse tavaga,» lausus Eesti Maksumaksjate Liidu (EML) juhatuse liige Lasse Lehis. Ta kinnitas, et liidu liikmed on esitanud kaebusi MTA tegevuse kohta piiril, osa neist on laekunud EML-ile, osa erinevatele institutsioonidele.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/911064/maksumaksjate-liit-toetab-oiguskantslerit-kutuse-piiril-maksustamise-kusimuses

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus