iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksumaksjate liit: see on väga kahjulik otsus!

Maksumaksjate liit: see on väga kahjulik otsus!

Rubriik: Äripäev

Maksumaksjate liidu juhatuse liikme Ivo Raudjärve sõnul on maksuvaba päevaraha kallale minev valitsuse määruse eelnõu kahjulik nii töötajatele kui ka tööandjatele.

„Maksumaksjate liidu hinnangul on tegemist nii töötaja kui ka tööandja jaoks väga kahjuliku otsusega. Tegelikult on ju ka Riigikohus öelnud, et päevaraha üheks eesmärgiks on katta kulutused, mis kaasnevad inimese elukohast eemalviibimisega,“ rääkis Raudjärv. „Ühelt poolt kahjustatakse töötaja huve seeläbi, et ta on sunnitud tööülesannete täitmiseks kodust eemal viibima, mis toob kindlasti kaasa täiendavaid kulutusi.

Oleks igati mõistlik, et tööandja peaks selliseid kulutusi hüvitama,“ selgitas Raudjärv. „Teiselt poolt kaotavad ka tööandjad – esiteks, töötajad ei ole enam nõus lähetusse minema, ja teiseks, need, kes sooviksid päevaraha maksta, ei saa seda enam maksuvabalt teha.“ Pikemalt loe: http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=05fc5e21-432b-4c22-a412-41405c025d1c&ref=lastadd

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus