Tulemas koolitus: 05.10.2023 - Tallinn – Sügiskonverents 2023 Registreeri / loe lähemalt

Maksuhaldur küsib hinnangut maksukontrollide läbiviimise kohta

Maksuhaldur küsib hinnangut maksukontrollide läbiviimise kohta

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet korraldab küsitluse, et saada tagasisidet maksukontrollide läbiviimise kohta. Küsimustik saadetakse ligi 970 maksumaksjale, peamiselt äriühingutele, kelle kontroll lõppes eelmise aasta viimases kvartalis.

Kontrolliosakonna juhataja Egon Veermäe sõnul on hinnangud varasemalt olnud valdavalt positiivsed. “Näiteks möödunud sügisel läbiviidud küsitlusele vastanud hindasid kontrollijate kättesaadavust 4-palli skaalal keskmiselt 3,8; kontrollijate korrektsust ja viisakust 3,6 ning koostöö sujuvust 3,4 palliga. Samas nähtus tulemustest, et kontrolli läbiviimise ajakava võiks rohkem tutvustada ja sellele oleme nüüd enam tähelepanu pööranud,” ütles Veermäe.Maksu-ja Tolliamet hindab kõrgelt klientide tagasisidet, mis aitab ameti tööd veelgi paremini korraldada ja ootab aktiivset küsitlusel osalemist.

Oma hinnanguid ja ettepanekuid saab pidevalt edastada ka ameti teeninduskohtades või e-posti aadressidel kaebus@emta.ee ja kiitus@emta.ee.Loe MTA pressiteadet: http://www.emta.ee/index.php?id=27228&tpl=1026