iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksude optimeerimise kuu

Maksude optimeerimise kuu

Rubriik: Äripäev

Tõnis Oja kirjutab Äripäevas, et Eestis on finantsnõustajate suurim vaenlane meie lihtne ja ühetaoline maksusüsteem. Tänu proportsionaalsele tulumaksule ning erisuste puudumisele füüsiliste isikute maksustamisel, ei ole midagi erilist nõustada, mistõttu pole nõustajatel ka selle pealt suurt midagi teenida.

Eelöeldu on muidugi mõningane liialdus, aga suurel määral adekvaatne võrreldes enamiku teiste riikidega. Aga nii lihtne meie maksusüsteem ka ei ole, et maksude optimeerimiseks midagi ära teha ei saa ning detsember on parim kuu investeerimistegevusega seotud maksude optimeerimiseks. Võimalusi, kuidas investor maksusid vähendada saab, on põhimõtteliselt kaks.

Üks võimalus on soetada kolmanda samba investeerimisfond või muu kolmanda samba toode. Kui investeerida aastas kuni 15 protsenti oma maksustavast tulust kolmandasse pensionisambasse, saab järgmisel aastal 21 protsenti tulumaksu tagasi.Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4167/rt_ly_416701.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus