iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuarmu annab kohalik võim

Maksuarmu annab kohalik võim

Rubriik: Postimees

Andrus Karnau kirjutab tänases Postimehes, et Riigikogu võttis 10. juunil vastu erandliku seaduse, mis annab valla- ja linnavalitsustele õiguse inimestele nende kodualune pind maamaksust vabastada.

Idee vabastada maja- ja korteriomanik maamaksust tõusis päevakorda ülemöödunud aastal, kui Tallinna linnavalitsus otsustas maksu tõsta. Maamaksuteatiste summad kasvasid siis mitme tuhande krooni suuruseks. Tallinnas Nõmmel ja Pirital on üsna tavaline maksta krundi eest 5000–6000 krooni aastas, samuti võib väiksemas kortermajas küündida maamaks aastas paari tuhande kroonini.IRLi, Reformierakonna ja sotside häältega võttis riigikogu kolmapäeval vastu seaduse, mis lubab anda linnas kuni 3000-ruutmeetrisele ja vallas kuni 10 000-ruutmeetrisele krundile täieliku maamaksuvabastuse.

Seda tingimusel, et inimene on vastavale kinnistule sisse kirjutatud rahvastikuregistris. Samuti ei tohi saada maja või korteriga üüritulu.Loe täpsemalt: http://www.tarbija24.ee/?id=130882Vastuvõetud seaduse ja seletuskirja tekstiga saab tutvuda Riigikogu kodulehel: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaade&op=ems&eid=585544&u=20090612095301

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus