iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet tõmbab võlgade ajatamise võimalust koomale

Maksuamet tõmbab võlgade ajatamise võimalust koomale

Rubriik: Äripäev

Katre Pilvinski kirjutab Äripäevas, et Maksu- ja Tolliameti peadirektori Enriko Aava sõnul ei pruugi maksude ajatamine edaspidi enam sama hõlpsasti läbi minna, nagu see seni on käinud.

Aava kinnitusel on 5miljardilisest maksuvõlast ajatatud üle 300 miljoni krooni. "Seda on ikkagi väga palju, viis korda rohkem kui aasta tagasi," lisas Aav. "Üksikjuhtumid vaadatakse läbi, kuid tõenäoliselt ei pruugi see enam alati õnnestuda sellistel tingimustel, nagu see on senini õnnestunud," märkis ta maksuvõlgade ajatamise kohta. Kui Äripäev kirjutas kuu aega tagasi, et maksuvõlgade ajatamine on ettevõtjate seas saanud sel aastal uueks viisiks, kuidas oma rahahäda leevendad, siis Aava sõnul pole ajatamine reeglipärane soodustus, see on vastutulek ajutises raskuses olijale.

"Küsimus on, mis hetkest on muutunud ajutine raskus alaliseks raskuseks," märkis maksuameti juht. Tema sõnul on üha rohkem ka neid ettevõtteid, kes ei suuda seda graafikut täita. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4300/uud_uudidx_430005.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus