iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet: riik leidku lahendus

Maksuamet: riik leidku lahendus

Rubriik: Postimees

Stipendiumide süsteemi kadumine on Eesti (noorte)spordile hukatuslik. Seda tõdes maksuamet oma kirjas kultuuriministeeriumile, kirjutab Jaan Martinson Postimehes.

Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil sõnab alustuseks, et makse tuleb maksta ning stipendiumi eristamine töötasust on lihtne: «Kui kohtunik vilistab mängu, saab ta selle eest palka, kui käib kursustel, saab stipendiumi.» Valitsusele esitatakse jaanuari lõpus võimalikud kompensatsioonimehhanismid, et toetada klubisid treeneritele palga maksmisel.Loe edasi: http://sport.postimees.ee/2645308/maksuamet-riik-leidku-lahendusLoe samal teemal: "Maksuamet versus Aivar Pilv: kas stipendium on töötasu või varjatud palgamaksmine?": sport.postimees.ee/2645370/Loe samal teemal: "Reim asub kohtuvõitlusse (noorte)spordi ellujäämise nimel": sport.postimees.ee/2645318/

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus