iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet nõuab pisivõlga sisse tööandja kaudu

Maksuamet nõuab pisivõlga sisse tööandja kaudu

Rubriik: Postimees

Hanneli Rudi kirjutab Postimees Online`is, et üks riigiametnik sai tänavu üllatusena oma tööandjalt teada, et on maha maganud maamaksu tähtaja ja riigile mõned kümned kroonid võlgu. Nimelt otsustas maksuamet tänavu võlglastele endile meeldetuletusi mitte saata, vaid pöördus nende ülemuste poole.

Ministeeriumis töötav naine avastas ootamatult, et maksu- ja tolliamet on otsustanud tema 86-kroonise maamaksu võlgnevuse kohta saata meeldetuletuse mitte talle, vaid tema tööandjale.«Ma tõepoolest ei saa aru, mis toimub nende inimeste peas, kes selliseid meetmeid sepistavad. Veel eelmisel aastal suutsid nad saata (automaat)meili otse minule - täiesti viisakas vormis ja piisava, et mõjuda,» kirjutab naine oma blogis. «Ega ma ju paha pärast maksmata jäta, need tähtajad on lihtsalt sellised ebakorrapärased ja meelde tuletamata ei püsi meeles...,» nendib ta.

Naisele jäi mulje, et tööandja poole pöörduti just seetõttu, kuna ta töötab riigiasutuses.Loe täpsemalt: http://www.postimees.ee/?id=127398

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus