iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet lasi endale jalga

Maksuamet lasi endale jalga

Rubriik: Äripäev

Tänase Äripäeva juhtkirjas kirjutatakse, et Sylvesteri saaga hakkab lõpule jõudma. Pauku luuavarrest muidugi ei tulnud, maksuamet sai kaotuse ka Riigikohtus, mis jättis jõusse ringkonnakohtu otsuse. Sylvesteri mehed saavad tagasi oma raha ja lisaks veel suure hunniku meie ühist raha.

Äripäev võiks kahjurõõmustada, et "Me ju ütlesime". Kuid rõõmu ei ole, on ainult kahju, sest maksuametnike jäärapäine avantüür läheb riigile maksma ligi 200 miljonit krooni.

Ainuke lootus on, et maksuhaldur õpib valusast kogemusest. Lõpliku kaotuse korral tuleb maksuametil tagasi maksta 386 miljonit krooni ja ka intress, mis on praegu 181 miljonit krooni. Lisaks tuleb maksuametil tasuda ligi viie miljoni krooni eest kohtukulusid. Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4352/arv_juhtkiri.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus