iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet kardab pettuste tõusu

Maksuamet kardab pettuste tõusu

Rubriik: Muud

Kalev.ee uudisteportaali kirjutab, et Maksu- ja Tolliamet (MTA) on arvestanud sel aastal rohkemate pettusekatsetega, kuna kehv majandusolukord võib viia maksudest kõrvale hiilimiseni.

MTA peadirektor Enriko Aav kardab pettuste kasvu ennekõike ettevõtetes. „Ettevõtjatel on raha kokku kuivanud, võitlus turul püsima jäämiseks on väga tugev,“ tõdes Aav. Aava hinnangul võib mängu tulla ka kiusatus, et kui jätta maksud maksmata, saab firma konkurentsieelise. MTA jaoks on peadirektori sõnul maksude kokkukogumisest veelgi olulisem säilitada ausa ettevõtja usaldus riigi vastu.

„Mainet on hiljem korrastada väga raske, sest meie inimesed on täna suhteliselt positiivsed ja seadusekuulekad. Me näeme, et asi läheb keerulisemaks ja tegutseme vastavalt sellele,“ lubas Aav. Loe täpsemalt: http://www.kalev.ee/est/?news=982311

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus