iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet: kärbe võib laekumisi piirata

Maksuamet: kärbe võib laekumisi piirata

Rubriik: Äripäev

Kadrin Karner ja Katre Pilvinski kirjutavad Äripäevas, et eelmise aasta eest 730 miljoni krooni ulatuses tasumata makse avastanud Maksu- ja Tolliamet kardab, et kulude kärpimine vähendab maksude laekumist.

"Kulupiirang ei tähenda veel eelarve vähendamist, vaid kulude külmutamist. Praegu otsime kulude ajatamise võimalusi, et täita ettekirjutatud 7% piiridesse jäämise nõuet," rääkis maksu- ja tolliameti peadirektori asetäitja Dmitri Jegorov ametiasutuste kohustusest 1/6 võrra kulusid piirata. "See on äärmiselt keeruline, kui mitte öelda, et pea võimatu ülesanne, sest Maksu- ja Tolliamet on eelmise aasta lõpus tehtud struktuurireformi käigus saavutanud olulise säästu, olles koondanud 163 reaalselt täidetud ametikohta," sõnas Jegorov. "Kui reformi eesmärk oli tõsta tehtava töö kuluefektiivsust, siis edaspidised kärped tähendaksid kõrgendatud riski tulemustele ja kvaliteedile," selgitas Jegorov.

Loe täpsemalt: http://www.aripaev.ee/4217/uud_uudidx_421711.html

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus