iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Maksu- ja Tolliameti teenused on nüüd nutitelefonis

Maksu- ja Tolliameti teenused on nüüd nutitelefonis

Rubriik: MTA

Maksu- ja Tolliamet on välja töötanud esimesed nutitelefonides kasutamiseks mõeldud teenused.

Nutitelefonidesse on jõudnud eelkõige äriklientidele mõeldud nutiteenused - võimalus kontrollida nii juriidilise kui ka füüsilise isiku maksuvõlga ja Eesti käibemaksukohustuslase registreerimise numbri kehtivust. Lisaks on kõigil maksukohustuslastel uue nutilahenduse abil võimalik leida maksude tasumiseks vajalikku personaalset viitenumbrit.Maksu- ja Tolliameti teeninduskorralduse osakonna juhataja Rivo Reitmann: „Uute teenuste abil saab eelkõige ettevõtte juht mobiilselt kontrollida äripartneri maksuvõlga või selle puudumist ja käibemaksukohustuslase numbrit. Neid päringuid sai varem teha Maksu- ja Tolliameti kodulehel , kuid nüüd oleme need kohandanud ka nutitelefonides kasutamiseks.“Teenused leiab aadressil www.emta.ee/eparingud ja mugavaks kasutamiseks on need võimalik lisada oma telefoni järjehoidjasse.Maksu- ja Tolliameti üks eesmärke on vähendada klientide halduskoormust teenuste mitmekesistamise ja ajakohastamisega. Nutitelefonis kasutatavad teenused saavad edaspidi kindlasti täiendust uute rakenduste näol, mille abil on lihtne ja mugav maksuhalduriga suhelda ja maksukohustusi täita.MTA pressiteade: http://www.emta.ee/index.php?id=32051&tpl=1026Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus