iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Majandusteadlane parteide uljastest maksuplaanidest: need pole väga realistlikud

Majandusteadlane parteide uljastest maksuplaanidest: need pole väga realistlikud

Rubriik: Delfi

Valimised lähenevad ja parteid on kampaania käigus tulnud välja suurte lubadustega, mil aga kallis hind. Kui realistlik on nende teostamine? Mis oleks katteallikad? „Valimisstaabi“ saates arutleb sel teemal Eesti Panga ökonomist ja presidendi majandusnõunik Kaspar Oja.

Rahandusministeerium analüüsis lubadusi. Kõige kulukamad oleksid tulumaksusüsteemi reformimine, toidukaupade ja ravimite käibemaksu langetamine ja pensionitõus.

Näiteks peaministripartei Reformierakonna plaan kehtestada ühetaoline maksusüsteem viiks eelarvest praegusega võrreldes aastas 470 miljonit eurot. Oja tõi välja, et kui viia kulud järgmisesse aastasse, oleks Reformierakonna plaan tõesti kõige kallim, aga neil pole automaatset indekseerimist sees. Seetõttu võib kokkuvõttes mõne teise erakonna idee olla isegi kulukam.

Loe lähemalt:
https://www.delfi.ee/artikkel/120146934/valimisstaap-majandusteadlane-parteide-uljastest-maksuplaanidest-need-pole-vaga-realistlikud

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus